top of page

Privaatsuspoliitika

Meie veebisaiti kasutades nõustute, et kogume ja kasutame Teie andmeid vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale. Kogume ja töötleme teavet kooskõlas Euroopa Liidu andmekaitse üldmäärusega (GDPR) ja Eesti Vabariigi seadustega.

 

Kogutavad andmetüübid

Meie veebileht www.kolmsosarat.ee kogub oma külastajate kohta järgmist teavet:

 

 • kasutatava seadme tüüp;

 • internetiteenuse pakkuja (ISP);

 • informatsioon Teie veebibrauseri ja IP-aadressi kohta;

 • veebilehe külastamise kuupäev ja kellaaeg

 • sisenemis- ja väljumisleht;

 • veebilehel tehtavate klikkide arv;

 • e-maili aadress (kui sisestate selle päringu saatmiseks või uudiskirjaga liitumiseks);

 • nimi (kui sisestate selle päringu saatmiseks või uudiskirjaga liitumiseks).

 

Küpsised

Kasutame ome veebilehel küpsiseid (cookies). 

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel Teie arvutisse või muusse veebilehe külastamiseks kasutatavasse seadmesse (näiteks telefoni, tahvelarvutisse). See tekstifail sisaldab teavet, mida kasutatakse kasutaja äratundmiseks ja veebilehe kasutajakogemuse parandamiseks (nt määratud eelistused, regionaalsed sätted, teenuste kasutamise valikud jpm).

 

Küpsised võimaldavad tagada, et veebileht vastaks paremini Teie vajadustele ja sirvimiseelistustele. Lisaks aitavad küpsised koguda kasutajastatistikat, mis võimaldab mõõta ja parandada veebilehe toimivust ning koguda andmeid turundustegevuseks.

 

Kasutame oma veebilehel seansiküpsiseid ja püsiküpsiseid.

Seansiküpsised. Need küpsised kustutatakse kohe pärast brauseri sulgemist. Seansiküpsised tuvastavad korduvat külastajat ning näiteks, kas kasutajad on veebisaidil küpsiste kasutamist aktsepteerinud.

 

Püsiküpsised. Need jäävad Teie arvutisse või mobiilseadmesse ka peale seda, kui olete sulgenud brauseri või arvuti. Need küpsised võimaldavad Teie brauseril meeles pidada valikuid, mida teete veebisaidi kasutamisel, näiteks keele-eelistuste salvestamine. Nende küpsiste eesmärk on pakkuda Teile personaalsemat kogemust ja vältida eelistuste uuesti sisestamist.

 

Kui Te ei soovi, et Teie seadmetesse salvestatakse küpsiseid, saate muuta oma veebilehitseja privaatsussätteid. Sealt saate muuta küpsiste salvestumisest teavitamise seadeid, kõik küpsised ära blokeerida või kustutada. Samuti saate vaadata, milliseid küpsiseid ja millistelt veebilehtedelt on Teie seadmesse salvestatud, ning kustutada kõik või osa Teie seadmesse salvestunud küpsistest.

 

Kasutusstatistika kogumine

Kasutusstatistika kogumiseks kasutame teenuseid Google Analytics ja Google Ads, kogudes andmeid veebilehel külastatud lehtede, külastusaja, sirvimisteekonna jm statistika kohta.

 

Andmete kasutamine

Kogutud andmeid kasutame järgnevatel eesmärkidel:

 • veebilehe haldamiseks, arendamiseks ja personaliseerimiseks;

 • statistika kogumiseks, et analüüsida ja mõista veebilehe külastajate käitumist;

 • pakutavate teenuste arendamiseks;

 • päringutele vastamiseks (kui olete eelnevalt veebilehe kaudu päringu esitanud);

 • pettuste vältimiseks ja veebilehe kaitsmiseks.

Andmete edastamine kolmandatele isikutele

Lisaks meile võib ligipääs olla ka meie lepingupartnerite teadmisvajadusega töötajatel, kes veebilehti analüüsivad, hooldavad või arendavad.

Kolmas isik on meie lepingupartner, kes töötleb isikuandmeid ja kelle toote või teenuse abil pakume kasutajale teenuseid. 

 

Kasutame järgnevate kolmandate isikute teenuseid:

 • Wix.com – veebilehe majutus, ettevõtte e-post

 • Google – veebilehe kasutusstatistika analüüs ja reklaamid

 

Andmete säilitamine

Säilitame Teie andmeid ainult seni, kuni see on vajalik käesolevas privaatsuspoliitikas sätestatud eesmärkidel. 

 

Teie õigused oma andmete kaitsmiseks ning oma andmeid meiega mitte jagada.  Kui edastate meile isiklikku teavet, mõistate, et kogume, talletame ja kasutame seda vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale. 

 

Privaatsuspoliitika uuendamine

Vajadusel on meil õigus privaatsuspoliitikas muudatusi teha. Sellisel juhul muudame käesoleva lehe allosas paiknevat info värskendamise kuupäeva. 

 

Täiendavad küsimused

Teil on õigus nõuda Teie kohta kogutavate andmete kohta lisainfot ja üksikasju. Isikuandmete töötlemisega seotud küsimused palume meile edastada meilitsi (info@kolmsosarat.ee).

 

Uuendatud: 01.03.2023

bottom of page